HAKKIMIZDA
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda
KURUMSAL

DESTEK HATTI

Görüş ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

HÖBBA İnşaat Tarım Gıda Hayvancılık İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti., 12 Kasım 2018 tarihinde Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde OYACA köyü yakınında AB standartlarına uygun olarak 70 dönüm arazi üzerine kurulmuş modern bir besi çiftliğidir.

Kaliteli ve sağlıklı et ile müşteriyi buluşturmayı amaç edinmiş 500 büyükbaş hayvan kapasiteli çiftliğimizde; alttan ızgaralı toplam 2 büyük ahırda 3.000 m2 kapalı besi alanı ve 10.000 m2 açık serbest dolaşım alanında modern teknoloji ile besi hayvancılığı yapılmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz tarafından besi için özenle seçilen büyükbaş hayvanlar, veteriner hekim kontrolünde sağlık taramasını müteakip akıllı otomasyon sistemi ile donatılmış ahırlarda besiye alınmakta, çiftlikte hazırlanan doğal ve sağlıklı yem rasyonları ile beslenmekte ve besi dönemi sonunda %100 memnuniyet sağlanarak müşteri ile buluşmaktadır.

2019 yılı itibariyle 174 ton yıllık karkas et üretimi ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdüren çiftliğimizde, kapasite artırımı ile sürü büyüklüğünün 2.000 adet büyükbaş hayvan varlığına ve yıllık 700 ton karkas et üretimine ulaşması hedeflenmektedir.