ÇİFTLİĞİMİZ
Anasayfa / Çiftliğimiz

KURUMSAL

DESTEK HATTI

Görüş ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

HÖBBA

HÖBBA İnşaat Tarım Gıda Hayvancılık İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde OYACA köyü yakınında 12 Kasım 2018 tarihinde AB standartlarına uygun olarak 70 dönüm arazi üzerine kurulmuş modern bir besi çiftliğidir.

500 büyükbaş hayvan kapasiteli çiftliğimizde; alttan ızgaralı toplam 2 büyük ahırda 3.000 m2 kapalı besi alanı ve 10.000 m2 açık serbest dolaşım alanında modern teknoloji ile besi hayvancılığı yapılmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz tarafından besi için özenle seçilen büyükbaş hayvanlar, veteriner hekim kontrolünde sağlık taramasını müteakip akıllı otomasyon sistemi ile donatılmış ahırlarda besiye alınmakta, çiftlikte hazırlanan doğal ve sağlıklı yem rasyonları ile beslenmekte ve besi dönemi sonunda %100 memnuniyet sağlanarak müşteri ile buluşmaktadır.

Bir Çiftlik Müdürü, bir Veteriner, bir Operator ve beş Çiftlik İşçisi olmak üzere 8 personelden oluşan çalışma ekibimizle, besi başlangıcından sonuna kadarki tüm süreçlerde, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile %100 gıda güvenliği sağlanmaktadır.

Çiftliğimiz, müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ve yetiştirdiği büyükbaş hayvanlarıyla alanında sektörünün lideri olma yolunda azimle faaliyetlerine devam etmektedir.